Yhteystiedot

Voit ottaa meihin yhteyttä suoraan puhelimitse, tai sähköpostilla, tai lähestyä meitä myös oheisen palautelomakkeen kautta. Kun haluat saada viestiisi vastauksen, annathan myös puhelinnumerosi tai sähköpostiosoitteesi. Palautteet tulevat Juha Hämäläiselle ja ne käsitellään aina mahdollisimman pikaisesti.

Tervetuloa palveltavaksi!

VIDENS OY

Alasintie 2br> 80130 JOENSUU
+358 445 050 300
juha@videns.fi

Juha Hämäläinen
Hallintotieteiden maisteri, KLT
044-5050300
juha.hamalainen@videns.fi
Konsultointi ja myynti
Jenni Partanen
Tradenomi taloushallinto
Äitiyslomalla
Toimistopäällikkö
Heini Karjalainen
Taloushallinnon erikoisammattitutkinto
0400-287 487
heini.karjalainen@videns.fi
Kirjanpito, palkanlaskenta ja reskontrat
Päivi Salmela
Laskentatoimen merkonomi
050-379 7940
paivi@videns.fi
Kirjanpito ja palkanlaskenta
Anelma Piipponen
Laskentatoimen merkonomi
050-452 4249
anelma@videns.fi
Kirjanpito, palkanlaskenta ja reskontrat
Anna Lana
Merkonomi
050-313 1617
anna@videns.fi
Kirjanpitäjä
Sari Piironen äitiyslomalla
Sari Reijonen sijaistaa 1.7 alkaen
050-433 6048
sari.reijonen@videns.fi
Kirjanpito, palkanlaskenta ja reskontrat
Markku Rummukainen
Merkonomi
0400-602 557
markku.rummukainen@videns.fi
Välillinen verotus, rakennusalan taloushallinto
Sirpa Lankinen
Merkonomi
0400-579 979
sirpa.lankinen@videns.fi
PK-yritysten kirjanpito, logistiikka-alan taloushallinto
Pia Sinkkonen
Tradenomi hallinto
040-669 1006
pia.sinkkonen@videns.fi
Kirjanpito, reskontrat
Sanna Jeskanen äitiysloma 6.10 alkaen
Natalia Mutanen sijaistaa
0400-127 887
natalia.mutanen@videns.fi
Kirjanpito, reskontrat
Armi Tikkanen
Merkantti
050-414 1501
armi@videns.fi
Kirjanpito ja palkanlaskenta

Yhteydenottolomake